Tomasz Chada na okładce płyty
Sklep streetwear przemek  

Wszystko, co musisz wiedzieć na temat ubrań marki Proceder

Obecnie na rynku odzieżowym panuje dominacja ubrań, tworzonych przez nowych artystów, skierowanych głównie do młodszych odbiorców. Natomiast, coraz mniej jest ubrań dedykowanych fanom oldschoolowej sceny hip – hopu, która zaczyna powoli odchodzić w zapomnienie. Jedną z nielicznych wciąż utrzymujących się na rynku marek jest firma odzieżowa Proceder stworzona przez nie żyjącą już legendę polskiego rapu – Tomasza Chadę. Aby dowiedzieć się więcej na temat marki Proceder, zachęcamy do czytania dalszej części artykułu.

Jakie ubrania tworzy marka Proceder?

Marka proceder została współzałożona wiele lat temu przez reprezentującego oldschoolowy hip-hop Tomasza Chadę, który nazwał ją tak samo jak swój legendarny album wydany w 2009 roku (później wyszedł film, również pod tą samą nazwą). Odzież Proceder ma charakter typowo uliczny i idealnie nadaje się do noszenia na co dzień. Bluzy i koszulki znane są z bezkompromisowych haseł z gangsterską domieszką. Teksty nawiązują do codziennych problemów w życiu na blokowiskach, z którymi utożsamia się masa ludzi, co nadaje im wyjątkowego charakteru i zapewnia popularność wśród ulicznego środowiska.

Czy warto kupić ubrania Proceder?

Ubrania marki proceder oprócz ulicznego charakteru i głębokich tekstów, gwarantują naprawdę solidną jakość. We wszystkich produktach można dostrzec dbałość o szczegóły, a jedynie dla prawdziwych fanów Tomka Chady zauważalne są OG hasła. Wszystkie ubrania są uszyte z wysokiej jakości tkanin, a cała produkcja odbywa się w Polsce. Z ubrań zadowolone będą przede wszystkim osoby utożsamiające się z twórczością Ś.P. Tomasza Chady, dla osób niezwiązanych z tematem mogą być zbyt ekscentryczne.