koszulka Champion pomarańczowa
Uncategorized przemek  

Champion – popularne ubrania sportowe i streetwear

Strój sportowy to koszulka, krótkie spodenki oraz wygodne buty, w chłodniejsze dni bluza oraz długie spodnie. Jednak to nie wszystko, by strój sportowy spełniał swoją funkcję, musi być wykonany z odpowiednich tkanin, które przepuszczają powietrze i wchłaniają pot.

Krótka historia Champion

O tym jak ważna jest jakość stroju sportowego przekonali się bracia Feinbloom, którzy z zamiłowaniem uprawiali sport. W 1919 r. Postanowili założyć w Nowym Jorku firmę zajmującą się produkcją odzieży sportowej. W tym celu wykorzystali własne doświadczenia i dążyli do stworzenia odzieży najwyższej jakości.

Dbałość o najmniejsze detale przyniosła sukces w postaci kontraktów z Akademią Wojska Armii Amerykańskiej, a później także z NBA (na wyłączność).

Stroje z charakterystyczną literą C rozpoznawane są obecnie na całym świecie.  

Oferta marki Champion

Ubrania Champion to oferta nie tylko dla zawodowych sportowców, bardzo chętnie wybierane są przez młodzież, która ceni sobie wygodę, funkcjonalność oraz wysoką jakość. Koszulka Champion jak ta dostępna w Preorder pasuje nie tylko na trening, ale także na co dzień. Poza tym w ofercie marki można znaleźć także:

– bluzy Champion z charakterystycznym kapturem,

– obuwie sportowe,

– czapeczki,

– plecaki.

Swoją jakość Champion zawdzięcza połączeniu prostoty, elegancji i wysokiej jakości. Tą ostatnią uzyskał dzięki zastosowaniu całkowicie nowatorskiej technologii odwróconego splotu. Poszczególne produkty szyte są z tkanin ustawionych nie wzdłuż splotu, ale w poprzek. Dzięki temu podkoszulki, bluzy nie ulegają odkształceniom podczas prania, ich żywotność jest znacznie dłuższa.