Dodatki przemek  

Jaką torebkę kupić?

Torebka stanowi podstawowy dodatek do stylizacji i pełni bardzo ważną rolę użytkową. Większość kobiet uwielbia torebki i chętnie je nosi. Jak wybrać taką, która pasowałaby do wielu stylizacji?

Zakup torebki powinien być przemyślany, jeżeli chcemy zestawiać ją z różnymi ubraniami. Najważniejszą kwestią jest krój oraz kolor. Choć utarło się, że najbardziej praktyczna będzie torba w czarnym kolorze, to warto mieć na uwadze również inne barwy. Dobrze prezentują się torebki granatowe, brązowe, a także takie w jasnych kolorach np. bieli, pastelach.

Kolejna bardzo ważna sprawa to krój torby. Obecnie dużą popularnością cieszą się duże torby typu shopper, ciekawym rozwiązaniem będzie również torebka listonoszka, którą można wziąć ze sobą do pracy albo do szkoły. Ważne jest to, aby wybrany model torby był w stanie pomieścić wszystko, co jest nam potrzebne, nie warto jednak nosić przy sobie niepotrzebnych rzeczy – nie ma sensu dźwigać i przeciążać swój kręgosłup.

Wybór torebki nie jest taką prostą sprawą, jak może się wydawać, szczególnie jak zależy nam na tym, aby była praktyczna i pasowała do różnych stylizacji. Nie tylko kolor jest ważny, ale także krój. Warto zastanowić się również nad plecakiem albo torbą biodrową, które są obecnie popularnie i co ważniejsze bardzo praktyczne. Bez względu na to, jaki rodzaj torby wybierzemy, pamiętajmy, aby zwracać uwagę na jakość – najlepiej wybierać takie wykonane ze skory naturalnej, które z pewnością dłużej nam posłużą i nie będą tak bardzo się niszczyć.