pit bull kurtka bomberka
Sklep streetwear przemek  

Pitbull West Coast – oferta odzieży

Ciuchy Pitbull to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort, sportowy styl oraz oczekują od swojej odzieży starannego wykonania z wysokiej jakości materiałów.

pit bull kurtka bomberka

Pitbull ubrania sprawdzą się bardzo dobrze zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w czasie treningów. W ofercie znajduje się znajduje się zarówno odzież męska jak i damska. Liczyć można również na szeroki wybór akcesoriów, czyli przede wszystkim:

– saszetki,

– portfele,

– torby na ramię,

– plecaki,

– torby sportowe,

– czapki na każdą porę roku,

– paski,

– breloczki,

– smycze,

– japonki i klapki,

– skarpety,

– bokserki

– okulary przeciwsłoneczne.

Podstawę odzieżowej części linii Pitbull West Coast stanowią:

– koszulki. Wykonywane są z najwyższej jakości bawełny, materiału lekkiego i oddychającego, a więc niezwykle komfortowego w kontakcie ze skórą. Bez wątpienia poza jakością dużą zaletą koszulek Pitbull West Coast  jest duży wybór bardzo oryginalnego wzornictwa;

– bluzy, które podobnie jak koszulki zostały wykonane z najwyższej jakości bawełny, z dużą starannością i dbałością o każdy detal. Bluzy są tak zaprojektowane, aby spełniać idealnie swoją funkcję o każdej porze roku;

– kurtki o sportowym kroju, wykonane z materiałów wysokiej jakości zapewniających ciepło, jednocześnie dbając o dobrą wentylację ciała i nie dopuszczając do jego szkodliwego przegrzania. Kurki będą idealne zarówno do codziennego użytku, jak i prowadzenia treningów na świeżym powietrzu o dowolnej porze roku.