męski longsleeve koszulka czarna
Sklep streetwear przemek  

Wszystko, co musisz wiedzieć o koszulkach longsleeve

Obecnie nie tylko kobietom zależy na tym, aby wyglądać modnie i atrakcyjnie. Również mężczyźni przykładają coraz większą wagę do swojego wyglądu, a w związku z tym podążają za trendami. Niektórzy decydują się na eksperymentowanie z modą, inni wolą jednak wybierać ubrania, które z mody praktycznie nie wychodzą. Tym drugim bez wątpienia spodobają się koszulki longsleeve.

Longsleeve – co to znaczy?

„Long sleeve” to po angielsku „długi rękaw”, czyli jest to po prostu nazwa koszulki z długim rękawem, która stanowi formę przejściową między T-shirtem a bluzą.

Na jaką pogodę?

Koszulka longsleeve będzie idealna na letnie wieczory, a także nieco chłodniejsze dni. Cienki materiał sprawia, że jest przewiewna, ale jednocześnie długi rękaw gwarantuje lepsze zatrzymanie ciepła niż T-shirt. Dzięki temu longsleeve’y nadają się do noszenia również wiosną czy na początku jesieni. Przydadzą się również zimą jako podkoszulki.

Jak nosić koszulki longsleeve?

Te bluzki męskie z długim rękawem można znaleźć w przeróżnych wariantach kolorystycznych, niektóre z nich są gładkie, a inne z nadrukiem. To sprawia, że można nosić je zarówno samodzielnie, jak i pod coś – nie tylko jako podkoszulkę! Idealnie sprawdzą się pod rozpinaną bluzę, a także pod sportową marynarkę. W przypadku tej drugiej opcji najlepiej wybrać gładką koszulkę longsleeve w kolorze białym lub czarnym. Z kolei przy samodzielnym noszeniu warto pomyśleć o modelu z nadrukiem.